صنعت پوشش لوله ایران

مرجع صنعت لوله و پوشش،
حفاظت خوردگی و فناوریهای خطوط لوله

اپلیکیشن پوشش لوله hesBot

صنعت پوشش لوله ایران ۱۰ ماه قبل
اپ hesbot
اپ حسبات قابلیت مانیتورینگ آمار شرکتهای پوشش لوله و سیستم تخلیه، تولید و بارگیری را دارد.

اپلیکیشن پوشش لوله حسبات، مانیتورینگ صنعتی انواع کارخانجات، مانند شرکتهای مجری پوشش لوله را انجام می دهد. اپ لوله و پوشش، آخرین وضعیت حسگرهای شبکه بر پایه اینترنت اشیا را نمایش می دهد. با کلیک روی هر حسگر می توان به داده های بایگانی شده آن دسترسی پیدا کرد و یا به کنترلرها فرمان داد.
با نصب اپ حسبات، و تعریف یک حساب کاربری برای خود، چنانچه واحد فروش و قراردادهای شرکت پیمانکار دسترسی لازم را برای شما فراهم کرده باشد می توانید بصورت بلادرنگ آخرین وضعیت پروژه خود را مشاهده کنید. مدیران شرکت نیز می توانند آخرین وضعیت همه فرآیندهای کارخانه را بطور کامل از هرجا مشاهده کنند.

مانیتورینگ صنعتی و اهمیت روزافزون آن

امروزه مانیتورینگ یا پایش فرآیندها بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده است. با بوجود آمدن انواع سیستم های قابل اتصال به شبکه و ارتقای خطوط تولید با استفاده از سنسورهای آنلاین، این امکان فراهم شده است تا توسط گوشی های هوشمند و تبلت و یا لپتاپ خود، از وضعیت دستگاه ها و فرآیندهای مختلف اطلاع پیدا کرد. اطلاع از وضعیت فرآیندها بصورت بلادرنگ از آنجا اهمیت پیدا می کند که می توان بلافاصله تصمیم گیری کرد و بخشهای دیگری که در انتظار هستند تا نتایج بخش قبلی مشخص شود، سریعتر می توانند شروع بکار کنند.
مشتریان می توانند بصورت بلادرنگ، آخرین وضعیت لوله های خود را هنگام ورود به کارخانه، تولید و ارسال رهگیری کنند و حمل و نقل آنرا پایش کنند.
مانیتورینگ صنعتی، فناوری جدیدی نیست اما توسعه اپ‌های موبایل و در دسترس شدن آن بصورت آنلاین، قابلیتی است که مدیران و مهندسان واحدهای تولیدی و خدماتی نمی توانند آنرا نادیده بگیرند. قبل از آن، باید منتظر ارائه گزارشات از کارمندان و بخشهای مختلف بودید تا بتوانید از موجودی انبار، میزان تولید و ارسال محصول برای مشتریان آگاه شوید. در این دیدگاه، صددرصد اتکا به افراد دیگر می باشد و می تواند به هر دلیلی تعلل یا اشتباه ایجاد شود.

مانیتورینگ صنعتی توسط پانلهای آنلاین و اپ

نسل فعلی نرم افزارها، خروجی های متنوعی از گزارشات و داشبوردهای مدیریتی در اختیار کاربران قرار می دهند و سعی می کنند توسط گزارش سازها و فرمتهای مختلف خروجی فایل، نیاز مصرف کننده را به اطلاعات مورد نیاز، رفع کنند. با پیشرفت این سیستمها بر پیچیدگی و زمان مورد نیاز تهیه گزارشات افزوده شده است و مدام نیازمند ارتقای سرورها هستیم.

تبلت
اما خوشبختانه راه حلهای جدید به سرعت فراگیر می شوند. پیشرفت در زمینه اینترنت اشیا سبب شده است بسیاری از دستگاه ها خود اقدام به ارسال داده کنند و نیازی به جمع آوری آفلاین آنها توسط اپراتور نباشد. بخش دیگری که در حال متاثر شدن از این فرصت است، نرم افزارهای سنتی تحت ویندوز و یا تحت شبکه فعلی هستند. حالا دیگر می توان داده های آنها را به گوشی های هوشمند ارسال کرد و از راه دور از طریق داشبوردهای متنوع، آمار مورد نیاز را بدست آورد.

مانیتورینگ صنعتی

مانیتورینگ صنایع پوشش لوله توسط اپ حسبات

صنایع مربوط به تولید لوله فولادی و پوشش لوله یکی از حوزه هایی است که اینترنت اشیا وارد آن شده است و حسگرهای مختلف در حال جمع آوری داده برای مانیتورینگ صنعتی، وضعیت تخلیه لوله خام، وضعیت تولید لوله یا پوشش، وضعیت ارسال محصول (فعالیتهای واحد انبارش) و اطلاع از برنامه ریزی تولید هستند. اپ حسبات در حال حاضر این قابلیتها را که مورد نیاز مدیران و مشتریان شرکتهای لوله و پوشش هستند فراهم کرده است.
بازرسان و کارفرمایان می توانند بصورت بلادرنگ، وضعیت لوله های خود را به تفکیک مراحل، تخلیه، تولید و ارسال رهگیری کنند. همچنین مدیران شرکتهای پوشش لوله می توانند از وضعیت واحدهای مختلف و محصول تولید شده بصورت بلادرنگ اطلاع پیدا کنند.

اپراتورهای فنی
نرم افزار پوشش لوله Pipe Protection
نرم افزار لوله سازی PHS
نرم افزار رایگان انتخاب پوشش لوله