صنعت پوشش لوله ایران

مرجع صنعت لوله و پوشش،
حفاظت خوردگی و فناوریهای خطوط لوله

نرم افزار فروش لوله و پوشش Sales Intelligence

صنعت پوشش لوله ایران سال قبل
نرم افزار فروش لوله و پوشش
نرم افزار استعلام و فروش لوله و پوشش و امور قراردادهای شرکتهای پوشش لوله

نرم افزار امور قراردادها و استعلامهای لوله و پوشش، ابزاری قدرتمند در زمینه خرید لوله فولادی و پوشش داخلی و خارجی لوله های آب، گاز، نفت، فاضلاب مانند پوشش پلی اتیلن لوله، پوشش لوله اپوکسی، پوشش پلی یورتان و همچنین تحلیل بازار لوله و پوشش و پیگیری پروژه ها و مناقصات است.
بزرگترین بازار جهانی صنعت رنگ و پوشش متعلق به کاربردهای ضدخوردگی خطوط لوله است. باتوجه به اینکه افزایش فروش، هدف هر تأمین کننده است، در دسترس بودن یک ابزار تخصصی برای واحدهای امور قرارداد و فروش شرکتهای تولید لوله و پوشش الزامی است. نرم افزار فروش لوله و پوشش Sales Intelligence کلیه نیازهای مربوط به پیگیری، بایگانی مستندات و مکاتبات و امور بازار انواع پوششهای لوله و پوشش سرجوش را مدیریت می کند.

استعلام قیمت لوله و پوشش

کلیه استعلام های قیمت لوله و پوشش در ابتدا وارد نرم افزار Sales Intelligence شده و طبق یک شناسه استعلام در مرحله پیگیری قرار می گیرد. استعلامها می تواند از نوع پروژه اجرایی یا مناقصه باشد. کارشناسان واحد فروش پس از ثبت اولیه، در هر مرحله از فرآیند اقدام به تکمیل آن می کنند و میزان پیشرفت پروژه در سیستم ارزش گذاری می شود، بطوریکه مدیر فروش از روند پیگیری استعلامها و تکمیل مدارک موردنیاز مطلع خواهد شد.
نرم افزار Sales Intelligence یک اتوماسیون اداری پیچیده و سنگین نیست و بطور ویژه مطابق با نیازهای واحد فروش شرکتهای تولید لوله فولادی و مجریان پوشش لوله و اتصالات طراحی و توسعه داده شده است.

ارتباط سیستمهای Pipe Protection و Sales Intelligence

پس از تبدیل استعلام قیمت لوله و پوشش به قرارداد، در واقع خروجی سیستم Sales Intelligence تبدیل به ورودی سیستم Pipe Protection می شود و از این پس سیستم Pipe Protection اجرای قرارداد را به عهده خواهد گرفت و در هر مرحله از فرآیند تحویل لوله خام تا ارسال لوله پوشش شده، بر پروسه نظارت و مدیریت دارد. در سیستم Sales Intelligence هر استعلام دارای یک شناسنامه است که کلیه اطلاعات پروژه، جزییات لوله و پوششها و سایر توضیحات را شامل می شود و به عنوان یک قرارداد وارد Pipe Protection می شود.

فروش پوشش و لوله

چه نوع لوله یا پوشش لوله را می توان توسط Sales Intelligence مدیریت کرد؟

سیستم استعلام و فروش لوله و پوشش قابلیت مدیریت همه سفارشات مربوط به تامین لوله و مصالح پوشش انواع پروژه های خط لوله را دارد و گزارشات مالی، تحلیل بازار، گزارش ماهیانه و استعلامها را در اختیار کارشناسان فروش قرار می دهد.
این سیستم قابلیت ثبت و پیگیری انواع سفارشات لوله فولادی اسپیرال و استرایت را دارد. همچنین امکان فروش پوششهایی مانند پلی اتیلن، پلی پروپیلن، بیتوسیل، بیتوسیل تقویت شده، بیتومن، پلی اورتان، پودر اپوکسی یک تا چند لایه، پوشش سطح داخلی اپوکسی مایع، پوشش کانکریت، پرایمر و ... را دارد.

گزارش تحلیل بازار

این گزارش که بر پایه ثبت دقیق اطلاعات استعلامها و مناقصات است، می تواند در بازه دلخواه گزارش جامعی از بازار لوله و پوشش را در اختیار مدیر فروش قرار دهد. در گزارش تحلیل بازار وضعیت فروش انواع پوشش لوله به تفکیک پوششهای داخلی و خارجی و سهم شرکت و رقبا از بازار نشان داده می شود. این گزارش از صرف ساعتها زمان کار بر روی فایلهای مربوط به استعلامها و تجمیع دستی آنها جلوگیری می کند و بلافاصله دید جامعی از میزان پیشرفت واحد فروش در بازار لوله و پوشش را در اختیار مدیران قرار می دهد.

نمایش پروژه های مشابه

سیستم Sales Intelligence قابلیت نمایش پروژه های مشابه با استعلام مورد نظر شما را دارد. این نرم افزار جهت سهولت و دقت کار کارشناسان فروش، پروژه های مشابه استعلام فعلی را نمایش می دهد تا کارشناسان بتوانند از نظر پیشنهاد قیمت و تهیه مستندات استعلام جدید در سریعترین زمان ممکن تصمیم گیری کنند.

وضعیت مالی پروژه ها

تصمیم گیری در مورد وضعیت پروژه ها، ادامه کار، مطالبه بدیها و کلیه امور مالی هر قرارداد نیاز به ارتباط با واحد مالی دارد. چنانچه هزینه ادامه پروژه تامین نگردد مشکلات فراوانی برای شرکتهای مجری پیش خواهد آمد که باید به موقع از آن جلوگیری کرد. سیستمهای Sales Intelligence و Pipe Protection در این زمینه همبستگی نزدیکی با هم دارند.
نرم افزار فروش لوله و پوشش Sales Intelligence قابلیت فروش بیش از ۲۰ نوع پوشش لوله و ترکیبات آنها، انواع لوله های فولادی اسپیرال و استرایت، پوشش سرجوش و اتصالات را دارد.
چنانچه مدیر فروش با مشاهده فرم وضعیت مالی در سیستم فروش دریابد که تامین مطالبات یک پروژه با تاخیر یا مشکل مواجه شده است می تواند در Pipe Protection مجوز خروج لوله ها را محدود کند. در این صورت از ارسال لوله هایی که هزینه اجرای پوشش آنها دریافت نشده است در مرحله بارگیری ممانعت بعمل می آید. همچنین مدیران شرکت در پانلهای الکترونیکی و اپ E-Panel از مانده مجوز مطلع می می شوند و به موقع پیگیر مطالبات مالی خواهند شد.

فروش لوله

مکاتبات پروژه

هر استعلام یا پروژه ای در طی دوره پیگیری تا زمانیکه منجر به عقد قرارداد می شود و یا حتی در طول زمان اجرای قرارداد، دارای مکاتباتی است که لازم است بطور متمرکز از سایر قسمتها مانند نامه های دبیرخانه، ایمیلهای کارکنان، فکسهای دریافتی، پیام رسانها، اتوماسیون اداری و ... جمع آوری شود و به پروژه پیوست شود. اهمیت این موضوع زمانی است که یک یا چند مکاتبه مفقود می شود که در بیشتر مواقع به دلیل راههای ارتباطی مختلف و عدم جمع آوری و بایگانی کردن متمرکز آنهاست. نرم افزار Sales Intelligence علاوه بر واحد فروش در دبیرخانه شرکت، واحد مالی و بخش قراردادها هم نصب می شود و کلیه مکاتبات در آن پیوست و پشتیبانگیری می شود.

رویدادهای سیستم Sales Intelligence

با توجه به اینکه واحدها و کاربران مختلفی بر روی استعلامها یا مکاتبات آنها کار می کنند تا یک استعلام اولیه تبدیل به قرارداد و پروژه نهایی شود، لازم است رویه ای برای ثبت رویدادها داشته باشیم در اینجا ثبت رویدادهای سیستم فراتر از عملیاتی مانند Log است. چرا که مدیر فروش نیاز دارد از کارهای انجام شده بر روی هر استعلام مطلع شود تا از پیگیری های انجام شده اطمینان حاصل کند. در Sales Intelligence همه فعالیت های انجام شده بر روی هر پروژه ثبت می شود و در صفحه اصلی در دسترس قرار می گیرد.
نرم افزار پوشش لوله Pipe Protection
پورتال لوله و پوشش Portal
اپلیکیشن پوشش لوله hesBot